Hakkımızda

50 yılı aşkın süredir hayallerimizin peşinden koşuyoruz...

Batıbeton 1986’dan beri her proje tipine göre, farklı sınıflarda, yüksek kalitede beton üretiyor.

1986 yılından beri hizmet veren BATIBETON ileri düzey teknolojisi, gelişmiş AR-GE faaliyetleri ve 16 hazır beton tesisi ile birlikte Türkiye ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağlıyor. Misyonu ve vizyonu doğrultusunda, üstün nitelikli, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile ülkemizin hazır beton ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamaktadır. Betonun bileşenleri ile ilgili olarak gelişen ve değişen çevresel, ekonomik ve teknolojik durumlara yönelik çalışmalar Ar-Ge Laboratuvarımızda yapılmaktadır. Ar-Ge Laboratuvarımızda yapmış olduğumuz betonun bileşenleri ile ilgili olarak gelişen ve değişen çevresel, ekonomik ve teknolojik durumlara yönelik çalışmalar aynı zamanda tüm tesislerimizde bulunan kalite kontrol laboratuvarları ile kalite faaliyetleri standartlara uygun şekilde takip edilmektedir.


Batı Anadolu Grubu

Değerlerimiz

Çevreye Değer Veriyoruz

Çevre kirliliğini önlemeye ve doğal kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmaya maksimum düzeyde özen gösteriyor, oluşan atıkları kaynağında azaltıyor ve mümkün olan her durumda bu atıkları ekonomiye tekrar kazandırıyoruz.

En Son Teknoloji ile İlerliyoruz

Dünya Standartlarında üstün kaliteli ürünler üretmek için sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanılabilir en son teknoloji ile yolumuzda ilerliyoruz.

Yaşama Değer Veriyoruz

50 yılı aşkın süredir siz ve sevdikleriniz için daha güvenli yaşam alanları sağlayacak yapıların temelini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

Batıbeton

Batıbeton’u Tanıyın

Türkiye’nin hazır beton ihtiyacına önemli katkı sağlayan Batıbeton, benimsediği değerler doğrultusunda 1986 yılından beri kalite standartlarını koruyarak, teknoloji ile gelişerek, sürdürülebilir bir çevre anlayışına katkı sağlamıştır.

Kariyer

Sizleri bir parçamız olmaya davet ediyoruz..

Kariyer gelişimlerinde yeni mezunlara iş fırsatları, öğrencilere aldıkları eğitimleri uygulayabilecekleri staj programları ile iş dünyasının kapılarını açıyoruz. Batı Anadolu’nun bir parçası olmak için açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.